KONST / Litografier / Färglitografi 14886337
nr 1488 6337
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
"Västerås". Signerad, numrerad 134/260. Färglitografi, bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:32:05
1/9 16:01:03